Jdi na obsah Jdi na menu
 


Earth Guardians /Strážci Země/

Kdysi jsem měla zvláštní zážitek...
Zjevili se mi a promlouvali ke mně Strážci Země. Dříve jsem o nich vůbec nic nevěděla. Jsou to bytosti, které mají co do činění s Kelty. Za dávných časů obývali tuto Zemi a žili v souladu s přírodou. Dlouhá léta z povzdálí sledovali náš vývoj zde. Už ovšem nehodlají jen přihlížet, příroda je příliš pustošena a její význam a postavení naprosto překrouceno.

Tito Strážci se nyní spojují s žijícími lidmi a formují cosi jako "armádu". Nelze si to ale představovat příliš akčně. Toto vše se děje (zatím) na jemnohmotné úrovni a každý kdo se má postavit do jejich řady musí projít dlouhým a komplexním vývojem, transformací. Strážci Země musí být silné osobnosti, psychicky i fyzicky (ono to kráčí koneckonců ruku v ruce). Takový lidé (někteří ne úplně vědomě) společně s prastarým národem už krůček po krůčku chystají vše potřebné k "boji" o tuto planetu.

(Všichni tušíme, že s naší Zemí není něco úplně v pořádku, někdo si to připouští více, někdo méně. A tak se není čemu divit, že jsou zde tací, kteří hodlají Zemi bránit.)


Originální text, který vznikl jako první se nalézá zde : http://www.geocities.com/marja.helen/earth_guard.html
( - Toto je poselství, které se ke mně dostalo, až bude čas, tak to přeložím.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Planeta Země

(lourdes, 14. 9. 2009 12:54)

Orubi.. Nechtěla by ses přidat? http://wahlgrenis.cz/aktuality_akce09_krsmol.htm
Já tam budu, pokud mi to časově vyjde. Myslím, že snad určitě .)

Náhody nejsou ;)

(lourdes, 13. 9. 2009 22:09)

Zdravím Orubi! :) Nic není náhoda, to je i moje oblíbená věta! ;) Mám opravdu velkou radost z tvého komentáře :) To je prostě úžasné...... Musím se přiznat, že tyto stránky ač hrozně nerada dost zanedbávám /kvůli problémům v osobním životě/ tak alespoň to něco málo co tu zatím je koná svou službu :)
No a dnes jsem se sem mrkla, po dlouhé době - nepochybuju o tom, že to právě kvůli tobě! :)
Pokud sis všimla mám zde oblíbené odkazy a tam i stránky Wahlgrenis. Na které jsem dnes - rovněž po dlouhé době mrkla a narazila jsem tam "náhodou" v jednom příspěvku přímo na větu .. "Připravuje se mise na záchranu planety, nic v této době není důležitější." .. Praštila mě do očí a utkvěla mi v hlavě. A pak jsem se mrkla sem..
Myslim, že to nepotřebuje další komentář :)

Tak to jsem tedy nečekala......

(Orubi, 13. 9. 2009 12:31)

Tak tímhle jsi mě dostala. Měla jsem o tomhle povědomí už delší dobu a od malička pevně věřím v Gaiu - matku zemi. A poslední měsíc se ke mě z nečekaných zdrojů dostávají právě podobné informace, které nabádají k připojení se k této "armádě" Dokonce se mi v meditaci objevila sama Gaia a teď tenhle článek, na který jsem narazila jen tím, že dávám dohromady přednášku o jemnohmotných bytostech a tak scháním spoustu informací. Tvoje stránky mi vyhodil google a musím uznat, že mě dostaly. Jak vždycky říkám: nic není náhoda :)